hrubieszów :: mapa strony :: info :: kontakt

 
  Śródmieście   Hrubieszowski Niezbędnik   Hrubieszowski Plan Miasta   Hrubieszowski Album


 
  SPIS CAŁOŚCI
  SPIS
 

FIRMY W HRUBIESZOWIE

22-500 Hrubieszów, woj. LUBLIN

Metamorfoza - Centrum urody
Narutowicza 29

Foto-Video Art Sławomir Kędziera Fuji Color Serwis
Ludna 20

Aga Salon Fryzjerski A. Cieśla
Prosta 7

Kufelek - Bar
Nowa 20

Sas Wiesław - Mała gastronomia
Ludna 22

Oleszczuk Małgorzata Sklep Odzieżowy
Sutki 7

Biuro Rachunkowe mgr Romualda Kuropatwa
ul. Nowe Osiedle 7

Tokarz Waldemar Praktyka Lekarskaul. Mickiewicza 1 a m. 16

Cegiełka Grzegorz Dekarstwo
ul. Polna 32 a m. 9

Cybulski Jarosław, lek. med. ginekolog położnik - Gabinet
Piłsudskiego 15

Hrubieszowska Telewizja Kablowa s.c.
ul. Listopadowa 3/3

Majder Edmund - Hurtownia art. spożywczych i przemysłowych
Zamojska 2

Suchecki Ryszard - Piekarnia
Mickiewicza 1b

Video-Foto Art Studio Pliszka Piotr
ul. Prosta 5

Agencja Artystyczna Strych Krzysztof Załuski
ul. Unii Horodelskiej 14

Agroturystyka Nad Bugiem
Ślipcze 15

Nova Taxi
Lipowa 20

Zakład Kamieniarski Granbet Henryk Sobczuk
Nowa 5

P.H.U. Andrzej Jączek - usługi archeologiczne
Antonówka 2

Zakład Naprawy Urządzeń Elektronicznych inż. Jarosław Cyba
Mickiewicza 1A/10

Centrum Szkolenia Kierowców "Zielony Pirat"
Piłsudskiego 72

Baj Katarzyna PUH
Piłsudskiego 11

Omega Andrzej Migas
ul. Chmielna 15

Vidok, Hurtownia
pl. Wolności 10

Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Ceglana 60/1

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Lubelski Oddział Regionalny Biuro Powiatowe
ul. Nowa 14

Budowlani Spółdzielnia Mieszkaniowa
27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej 11

Agro-Centrum sp. z o.o.
ul. Kolejowa 55

Jack Agnieszka Demadyńska
Mickiewicza 1 d m. 12

Alfa Centrum Edukacji Dorosłych, Szkoła Policealna
Żeromskiego 11

Albert, Centrum Handlowe
Kolejowa 8

Agroturystyka Nad Bugiem
ul. Kosmów 27

Atlantyda Lidia Kuczewska
ul. Narutowicza 31

Format Hrubieszów s.c. PPH
ul. Narutowicza 27

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego
3 Maja 37

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Piłsudskiego
Mickiewicza 1 a

Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie Oddział Graniczny
Nowa 100

Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa - Wojewódzki Inspektorat w Lublinie - Oddział
Partyzantów 16

Powiatowy Zarząd Dróg
Grabowiecka 18 b

Poczta Polska Urząd Pocztowy Hrubieszów 1
Piłsudskiego 7

Poczta Polska Urząd Pocztowy Hrubieszów 1 Filia
3 Maja 10

Poczta Polska Urząd Pocztowy Hrubieszów 3
Dwernickiego 44

Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie Oddział Zamość Grupa Terenowa
27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej 4b/1

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich
Grabowiecka 18 b

Fundacja Kultury i Przyjaźni Polsko - Francuskiej im sp.k. Du Chateau
3 Maja 10

C. Hartwig Warszawa S.A. Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej Oddział
Nowa 100

Cargosped sp. z o.o. Agencja Celna
Nowa 100

East-West-Express sp. z o.o.
Nowa 100

JAS-FBG S.A. Agencja Celna
Nowa 100

Lenad Agencja Celna
Nowa 100

Straż Graniczna - Nadbużański Oddział - Placówka
Nowa 100

PKP Cargo Service sp. z o.o.
Nowa 100

Polfrost Internationale Spedition sp. z o.o. Agencja Celna
Nowa 100

Trade Trans sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjne Agencja Celna
Nowa 100

Trans-Sad sp. z o.o. Oddział
Nowa 100 bud. 24 pok. 2

Urząd Celny w Zamościu - Oddział
Nowa 100

Policja - Komenda Powiatowa
Narutowicza 20

Komenda Powiatowa Policji Rewir Dzielnicowych
Narutowicza 20

Powiatowy Urząd Pracy
Łazienna 5

Elbud Ryszard Żmuda
Grunwaldzka 58

Rolbud - Hurtownia materiałów budowlanych
Kolejowa 12 c

Sokołowski Marian Zakład Stolarski
Kolejowa 27

Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stanisława Staszica
Polna 19

Consulex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzej Majewski
Zamojska 177

Grela Wojciech Usługi Budowlane
Rubinowa 26

Dorex sp. z o.o. Biuro Rachunkowe
Piłsudskiego 46

Mazurek Julian Zakład Melioracji i Budownictwa Wodnego
Dwernickiego 115

Steciuk Jan Zakład Robót Budowlanych
3 Maja 12 a m. 32

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
Piłsudskiego 11

Państwowa Straż Pożarna - Komenda Powiatowa
Gródecka 36

Cezar FHU Józef Kachniarz
Polna 38 m. 48

Medyk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ryszard Kliszcz
pl. Staszica 10

El-Grom Arnold Staszczuk
Królowej Jadwigi 56

Urząd GminyPrusa 8

Kwiatkowski Ryszard Usługi Budowlane
3 Maja 28 m. 27

Starostwo Powiatowe
"Hubala" Dobrzańskiego 1

Lipian Wiesław FHU
Przemysłowa 27

Temabud Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Marek Liśkiewicz
Wesoła 69

Urząd Skarbowy
27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK 11

Pytka Ryszard Usługi Wodno-Kanalizacyjne
Grotthusów 44

Rozkres Stanisław Usługi Wodno-Kanalizacyjne
Listopadowa 7 m. 10

Przychodnia Rejonowa
Mickiewicza 2

Urząd Miasta
Hubala Dobrzańskiego 1

Urząd Stanu Cywilnego
Hubala Dobrzańskiego 1

Zespół Obsługi Przedszkoli
3 Maja 15

Burski Jerzy Jaworska Anna FPHU Drukarnia
Pogodna 2

Melbet Zakład Usługowy Mirosław Kiryczuk
Pogodna 4 B/6

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
Wolności 8

Przedszkole nr 2
mjr. Dobrzańskiego 11

Nauka jazdy
Prosta 5

Przedszkole nr 3
Grotthusów 1

Przedszkole nr 5
Listopadowa 4

Szałas - Restauracja, hotel
Wyzwolenia 131

Wójcik Marian - Nauka jazdy
Unii Horodelskiej 25

Przedszkole nr 1
Gródecka 48

Przedszkole nr 1 Miejskie
Piłsudskiego 59

Biblioteka Publiczna Miejska
3 Maja 7a

Biblioteka Publiczna Miejska - Filia dla Dzieci i Młodzieży nr 1
Polna 16

Anna Sklep Odzieżowy Agnieszka Grabowska
Łazienna 1

Biblioteka Publiczna Powiatowa
3 Maja 11

Góra Małgorzata, notariusz - Kancelaria notarialna
mjr. Dobrzańskiego 4

Łaciński Jacek, notariusz - Kancelaria notarialna
mjr. Dobrzańskiego 5

Agromasz Marczak Makieła Lipski Spółka Jawna
Kolejowa 8

Polcargo-Medyka sp. z o.o. Rzeczoznawstwo i kontrola towarów w obrocie międzynarodowym
Nowa 100

Ako Sklep Odzieżowy M. i R. Kamińscy
Prosta 3

Box-Plan Przedsiębiorstwo Usługowo-Doradcze
Ludna 20

Jagra sp.j. Gabinet Lekarski
Mickiewicza 1a/4

Agro W. Stepuch
Kolejowa 8

Caro-Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami - Reginald Kawalec
Mickiewicza 16 a

Anka - Hurtownia art. przemysłowych
Narutowicza 27

Lumen Klub Abstynenta
3 Maja 5

Powrót z U Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych
3 Maja 15

Zakład Szklarski M. Nosko
Joselewicza 5

Anna - Sklep obuwniczy
Targowa 5

Integro sp. z o.o.
Kolejowa 8

Astra - Pawilon handlowy
Targowa 5

SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego
Partyzantów 1 d

Informacja PKS
Nowa 14

Joanna Drogeria J. Jonak
Prosta 1

Avon Cosmetics Polska M. Dąbrowska
Polna 21/34

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ Oddział
Piłsudskiego 11

Meblomar - Prokop M.
Mickiewicza 1c/5

Meblostyl Meble
Żeromskiego 36

Hodowla Roślin Rolniczych- Nasiona Kobierzyc sp. z o.o.
Kolejowa 31

Batost-Pol sp.j. Zakład Wytwórczy Serów
Ceglana 25a

Społeczne Ognisko Muzyczne
Partyzantów 11

Format s.c. PPH
Narutowicza 27

Nasionko - Sklep z art. rolno - przemysłowymi - Sarafin M.R.
Ludna 5

Auto-Części Sklep Motoryzacyjny S. Warenica
Targowa 17

Kaprys Piwiarenka W. Sadowska
Dwernickiego 92

Straż Miejska
3 Maja 15

Ahold Polska sp. z o.o. Supermarket Albert
Kolejowa 8

Staniec Renata, mgr. Laboratorium analityki medycznej
Targowa 5

Olizarowski Mirosław - Zakład szewski
Mickiewicza 1d/9

KRUS Oddział Regionalny w Biłgoraju - Placówka Terenowa
Kolejowa 8

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Biłgoraju - Inspektorat
3 Maja 8 a

Urząd Skarbowy
27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej 11

Zakład Karny
Nowa 64

Tele Radio-Taxi W. Hapoński
Królowej Jadwigi 13

Wojskowa Komenda Uzupełnień
Dwernickiego 41

Geos Spółka Geodezyjna
3 Maja 15

Apteka
Targowa 20

Zakład Betoniarski - Z. Harasymiuk
Nowa 81

Strzyżów S.A. Cukrownia
3 Maja 2

Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Dyskont Spożywczy Biedronka
Piłsudskiego 55

Stokrotka sp. z o.o.
Prosta 1

Dorex - Kantor wymiany walut
Łazienna 5

Framko 5 s.c.
Mickiewicza 1 B/2

Prywatny Gabinet Chirurgiczny lek. med. spec. chir - R. Gałecki
Mickiewicza 16

Apteka PZF Cefarm-Lublin S.A.
Narutowicza 25

PW Pryzmat A. W. Sulewscy sp.j.
Nowa 100

Elcar Hurtownia Nabiału Anna i Robert Zacharczuk
Kolejowa 46

Arnica s.c. Apteka
Mickiewicza 8

PPH sp.j. F. Kowaluk i R. Głowacz
Kolejowa 16

Bimex FHU M. Szymko
Łazienna 5

Punkt Konsultacyjny dla Ofiar Przemocy w Rodzinie Alkoholowej Urząd Miejski
3 Maja 15

Auto-Części S. Sidorczuk
Ceglana 5

Fotocom ZUH E. Romańska
Narutowicza 32

Jasina Bogdan - Apteka
Mickiewicza 1b lok.4-5

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej 6

Kłak Maria - Apteka
Mickiewicza 1a lok.1

Jednostka Wojskowa nr 4055
Dwernickiego

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Biuro powiatowe
Nowa 14

Ruch Kiosk nr 8303 M. Tereszkiewicz
Polna 9/2

Alfa-Euro Lux sp.j. J. Ostański M. Popławski
Polna 1

Bursa Międzyszkolna
Zamojska 16 a

Moniak Małgorzata, mgr farm - Apteka
3 Maja 2

Caritas Stacja Opieki Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Dwernickiego 85

Marboss PHU
Targowa 6

Kantor Wymiany Walut
Ludna 20

Aster Kwiaciarnia W. Rezler
Ludna 5

Prywatny Gabinet Okulistyczny lek. med. D. Wilma
Mickiewicza 2

Gabinet Lekarski Laryngologiczny lek. med. M. Mielniczuk
Zamojska 31

Handel Obwoźny Artykuły Przemysłowe Środki Ochrony Roślin M. Tymecka
Żeromskiego 9a

Muzeum im. ks. Stanisława Staszica
3 Maja 11

Bella Sklep Odzieżowy J. Skierski
Prosta 7e

A Q PPHU
Kolejowa 19

Elmar - PPUH - Serwis ogumienia
Wyzwolenia 48

Agro-Ters sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowe E. Solak S. Solak
Kolejowa 16

Progress-Chem sp. z o.o.
Nowa 31

Szeląg Piotr, Dudek Wojciech, Pałka Piotr - Gabinet weterynaryjny
Kolejowa 1 h

Taxi Przewóz Osób i Towarów Legato sp. z o.o.
Rynek 3

Taxi Postój R. Skiba
Rynek

Asekuracja - Kredyty samochodowe, gotówkowe, leasing
Wolności 32

Inspekcja Weterynaryjna - Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Ceglana 60/1

Usługowy Zakład Kuśnierski H. Żukiewicz
Partyzantów 9

Żagiel S.A. Przedstawicielstwo
Partyzantów 1 /1

Brajpol PHU Pośrednictwo Finansowe A. Laskowska
Targowa 5a

Avalon Computer Sklep Komputerowy G. Orzechowski
Ludna 7

Derkom sp.j. Oddział
Kolejowa 8

Pogotowie Ratunkowe SPZOZ
Piłsudskiego 11

Hermes Autozłom Aleksander Djabin
Konopnickiej 15

Polcargo w Medyce Oddział
Nowa 100

Agroma sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Sklep
Nowa 14

PKP S.A. Zakład Teleinformatyki Kolejowej w Lublinie
Nowa 100

Getin Bank S.A. Oddział
3 Maja 2

Bazyl sp.j. Sklep Hydrauliczny
Prosta 5

Jagiellon s.c. Pawilon Handlowy A. Szczypek i B. Czuż
Królowej Jadwigi 2

Słoneczko Spółdzielczy Klub Kultury Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Stanisława Staszica
Polna 19

Gabinet Rehabilitacyjny NZOZ
Ludna 22/11

M M Sprzedaż Sprzętu Ogrodniczo-Leśnego M. Garaj
Targowa 6

Gabinet Okulistyczny lek. med. J. Wołczko-Adamczuk
Mickiewicza 1a/9

Centrum Medyczne - Sklep ze sprzętem medycznym
Partyzantów 6

Jurmir sp. z o.o.
Wyzwolenia 32

Geodezja - Usługi geodezyjne
Piłsudskiego 11

Handel Obwoźny Artykułami Spożywczymi M. Tokarski
Zamojska 18b/7

Euro-Glaz sp. z o.o.
Kolejowa 16

Sokołów S.A. Oddział Jarosław Zakłady Mięsne
Listopadowa 4a

Eagle Agencja Ochrony H. Kondrak
Piłsudskiego 46

Diagnostyka Pojazdów Samochodowych mgr M. Uszko
Piłsudskiego 133

Art-Gum - PHU
Konopnickiej 16

Zakład Betoniarski M. Szydłowski
Nowa 1

Kunszt PW J. Siek
Żeromskiego 18

Meblostyl Meble Kuchenne
Żeromskiego 1

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Narutowicza 34

Hermes PW Sklep RTV i AGD
Narutowicza 25

Volt - Serwis ogumienia
Nowa 1

Euro-Las sp.j. M. i W. Greszta
Ludna 11

Ryszard Sklep Firmowy Alko-Win
Staszica 1

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego - M. Plakut i A. Palczyński
Kolejowa 3

Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
Zamojska 16a

Eskulap Kawiarnia K. Letnianczyn
Łazienna 5

Kancelaria Notarialna notariusz S. Mielniczuk
3 Maja 17

Pro Arte Agencja Artystyczna
Polna 13 /18

Elmar FHU
Ludna 12

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Targowa 24

Geo-Map s.c. Usługi Geodezyjne
Kilińskiego 21

Ewa PHU Sklep Sportowy Mirosław Bucior
Rynek 24

SGS Polska sp. z o.o.
Nowa 100

Sklep Wielobranżowy - A. Soluch
Targowa 1c

Handel Artykułami Rolno-Przemysłowymi K. Kudaruk
Unii Horodelskiej 41

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Filia
mjr. Dobrzańskiego 9

Bank Pekao S.A. I Oddział
Prusa 9

Resbud S.A. Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego i Ogólnego
Żeromskiego 32

FUH A. Kalbarczyk
Partyzantów 33a

Kredyt Bank S.A. Oddział w Zamościu - Filia nr 4
Piłsudskiego 46

PKO Bank Polski S.A. Oddział 1 w Hrubieszowie
Partyzantów 16

PKO Bank Polski - Agencja
Mickiewicza 1d lok.5

Wschodni Bank Cukrownictwa S.A. w Lublinie - Oddział
3 Maja 2

Świt - Zakład gastronomiczny
Rynek 9

Raj-Sega - Biuro podróży i turystyki
Łazienna 5 lok.5

Nowa Technika - Miścior M.
Łany 13b

Soja Zofia, mgr inż. Usługi projektowe
Piłsudskiego 46

Dachy-Kalbarczyk
Partyzantów 33a

Sezam - Sklep spożywczo - przemysłowy
3 Maja 10

Sklep kosmetyczno - jubilerski
Prosta 7

Sklep spożywczo - przemysłowy
Żeromskiego 8

Sklep spożywczo - przemysłowy
Ludna 18

Sklep wielobranżowy
Partyzantów 1k

U Ziutka - Sklep spożywczo - przemysłowy
Kolejowa 19

Ewa. Sklep z częściami AGD
Rynek 16

Wąsak Bartosz - Sklep obuwniczo - sportowy
Rynek 1

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Ciesielczuka 2

Dyspozycyjna sprzedaż paliw i gazu
Piłsudskiego 133

Orlen S.A. Oddział
Piłsudskiego 133

Bliska Stacja Paliw
Chełmska 1

Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja paliw
Łany 58

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
Partyzantów 31

Jagiełło Władysław - Zakład stolarski
Polna 1

Partner - Okna, drzwi z PCV
Kolejowa 8

Stokrotka sp. z o.o. Supermarket
Piłsudskiego 55

Zakład szklarski
Targowa 15

Zakład Doskonalenia Zawodowego
Partyzantów 9

Gimnazjum nr 1
Listopadowa 12

Gimnazjum nr 2
Żeromskiego 29

Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II
Zamojska 16

Zespół Szkół nr 1
Zamojska 18 a

Zespół Szkół nr 2
3Maja 1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Prusa
Listopadowa 12

Szkoła Podstawowa nr 2
Żeromskiego 29

Szkoła Podstawowa nr 3
Zamojska 16

Szkoła Podstawowa Specjalna
Narutowicza 34

Liceum Profilowane
Partyzantów 9

Liceum Uzupełniające dla Dorosłych Zespołu Szkół nr 1
Zamojska 18a

Szpital SPZOZ
Piłsudskiego 11

Coccinelle - Pracownia krawiecka - Suknie i dodatki ślubne
27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK 1

Byś Stanisław - Warsztat ślusarski
Polna 1

Usługi ślusarskie
Narutowicza 31

Usługi transportowe
Polna 20 lok.15

PKP. Sekcja przewozów
Nowa 100

PPKS - Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej
Nowa 14

Pośrednictwo ubezpieczeniowe
3 Maja 10

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie S.A.
Górna 32

Poligraf - Gnatiuk J.
3 Maja 10

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Inspektorat
3 Maja 12

Uniqa S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń
Piłsudskiego 46

Warta - Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A.
Ludna 20

Warta S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji
Łazienna 5 (na tarasie)

Urząd Miasta
"Hubala" Dobrzańskiego 1

Bednarski Kazimierz, Perehubka Edward - Lecznica dla zwierząt
Ceglana 56

Foto-Video Studio Bronisław Marchlewski
Partyzantów 1 i

Guz Andrzej - Wideofilmowanie
Dwernickiego 93 /28

Pytka Roman - Sprzedaż piskląt - Skup królików i skór bydlęcych
Kolejowa 8

Bis-Trapik PUH
Kolejowa 19

Katarzyna Klik Sklep Odzieżowy
Partyzantów 2 a

Knap Iwona Sklep Odzieżowy
Partyzantów 4 b

Kora - Sklep z odzieżą dżinsową firmy Big Star - Bojarczuk M.
3 Maja 2

Melissa Firma Handlowa Urszula Kudryl
Staszica 13

Omielska Jadwiga Sklep Odzieżowy
Grotthusów 72

Pawelec Sklep Odzieżowy
Partyzantów 1 k

English Language Centre Szkoła Językowa
3 Maja 7

Krawczuk Jadwiga Nauka Języków Obcych
Żeromskiego 56 b

Manhattan Szkoła Języków Obcych
Piłsudskiego 57

Elast FPH Sklep Odzieżowy
Wolności 38

Policealne Studium Zawodowe w Zespole Szkół nr 1
Zamojska 18 a

Studium Agrobiznesu w Zespole Szkół nr 4
Dwernickiego 10

Jagoda - Sklep odzieżowy
Wolności 32

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. Sklep
Rynek 9 a

Angel - Kantor wymiany walut
Kolejowa 8

SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Ks. Franciszka Blachnickiego
Wolności 4

Anneberg sp. z o.o. Agencja Celna
Wyzwolenia 32

Ekspert Paweł Walencik
Piłsudskiego 63 m. 15

Eurokres - PHU
Górna 31

Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Przedstawicielstwo
Listopadowa 3 /14

Wasilik Piotr Pośrednictwo Ubezpieczeniowe
Staszica 3

Prokomp Grażyna Bełz
Prosta 4 c

Tobis Usługi Informatyczne Marek Steck
Mickiewicza 1 b/4

Avalon PHU Magdalena Orzechowska
Mickiewicza 1 a

Computer Service Piotr Kossowski
Narutowicza 31

Piotrowska Anna Sprzedaż Odzieży Używanej
Ludna 14

Mechanika pojazdowa
Narutowicza 3a

Mechanika pojazdowa, ogumienie, autozłom
Kolejowa 8

Anstel PHU Sklep Husqvarna
pl. Staszica 14

Maluta Roman - Biuro prawno - rachunkowe
Górna 31

Ardom Galeria Handlowa
Kolejowa 8

Adamus Janusz Lecznica dla Zwierząt
Dwernickiego 59 A

Góra Małgorzata, notariusz
"Hubala" Dobrzańskiego 4

Mielniczuk Stanisław - Kancelaria notarialna
3 Maja 17

Ewelex Ewelina Pakuła
Listopadowa 9 m. 39

Obszańska Beata Zakład Usługowy
Polna 11 m. 22

SARA
3 maja

Detektyw24 sp. z o.o.
Jana Sawy

Foto-Lab-Fuji Tamara Marchlewska
Prosta 1

Foto-Video Agnieszka Zdun
Rynek 44

Kuropatwa Maria - Zakład fotograficzny
Partyzantów 9

Janicki Czesław Zakład Fryzjerski
Łazienna 5

K-Fryz Salon Fryzjerski Katarzyna Pachla
Wolności 32

Kalia Zakład Usługowo-Handlowy
Polna 1

Maria Nosko Zakład Fryzjerski
Grotthusów 47

Olszak Marcin Zakład Fryzjerski
Partyzantów 9

Onyszczuk Jadwiga Zakład Fryzjerski
Łazienna 6

Oskar - Zakład fryzjerski
Ludna 18

Jagoda - Zakład fryzjerski
Wyzwolenia 5 a

Arnika s.c. Apteka M. i A. Kłak
Mickiewicza 8

Dudziński M. Łukasik B. Skorupka S sp.j. Apteka
Piłsudskiego 46

Pietrusiewicz Jerzy - Zakład kamieniarski
Łąkowa 48 /4

Wojewódzkie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Lublinie - Oddział w Zamościu - Pracownia
Partyzantów 16

Szozda Jacek Salon Fryzjerski
Mickiewicza 1 d m. 8

Woźnica Małgorzata Apteka
Dwernickiego 92

Agra Praktyka Lekarska Anna Kędziera
Mickiewicza 1 A/4

Banaszek Andrzej Gabinet Ortopedyczny
Mickiewicza 2

Adamczuk Zbysław Salon Optyczny
Mickiewicza 1 c/2

Meblohurt - Firma handlowa
Kolejowa 8

Bazylek HenrykTemporowicz
Piłsudskiego 50

Weremij Joanna Gabinet Rentgenowski
Mickiewicza 1 d /2

Batost-Pol sp.j. Zakład Produkcyjny
Ceglana 25 a

Gimnazjum nr 3
Zamojska 16

Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół nr 2
3 Maja 1

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2
3 Maja 1

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 im. T. Kościuszki
Żeromskiego 11

Specjalna Szkoła Podstawowa i Specjalne Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Narutowicza 34

Liceum Profilowane w Zespole Szkół nr 1
Zamojska 18 a

Liceum Profilowane w Zespole Szkół nr 3 im. T. Kościuszki
Żeromskiego 11

Liceum Profilowane w Zespole Szkół nr 4
Dwernickiego 10

Technikum Agrobiznesu w Zespole Szkół nr 4
Dwernickiego 10

Handlowo-Przemysłowa Spółdzielnia Inwalidów Zajazd Elf
Zamojska 12

Kasieńka - Hotel
Staszica 6

Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. T. Kościuszki
Żeromskiego 11

Trio - Restauracja
Zamojska 12

M M sp. z o.o. Mirosław Szumigaj Marta Szumigaj Sklep Firmowy
Partyzantów 1

U Chłopa - Restauracja
Kolejowa 29

Prywatny Gabinet Somatologiczny Chiirurg Stom - Adam Ożóg
Narutowicza 56A

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Lek.Stom - Ogólny Anna Ożóg
Listopadowa 3/1

Wrębiak H. Witkowski M sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego
Dworcowa 2 a

Wrębiak H. Witkowski M sp.j. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sklep Firmowy
Polna 9

Haczykowski Stanisław Kancelaria Adwokacka
Prusa 3 /11

Cymborska-Dudek Anna Kancelaria Adwokacka
Prusa 3 /11

Hrubieszowski Dom Kultury Kino HDK
3 Maja 7

Aga Joanna Jonak
Prosta 5

3b Tomasz Czajkowski
Tęczowa 7

SPIN Systemy Informatyczne Paweł Malicki
Piłsudskiego 46

Biblioteka Pedagogiczna Filia
Ciesielczuka 1

Glazura Królewska Antoni Grabowski
Kolejowa 8

Skład Fabryczny Przedsiębiorstwo Handlowe
Kolejowa 8

Lafarge Kruszywa i Beton sp. z o.o. Zakład Przeróbczy
Nowa 100

Alfa FHUP Jacek Ostański
Prosta 7 f

Sidor Wiesława Firma Usługowa
Listopadowa 7 m. 31

Artex PPHU
Kolejowa 51

Matwiejczuk Anna Usługi Bhp i Przeciwpożarowe
3 Maja 20 m. 25

Farbacol Nord sp. z o.o. Sklep Firmowy nr 1
Piłsudskiego 55

Kata Mieczysława Kata Marek Sklep Wielobranżowy
Rynek 5

Alplast PHU Jacek Borsuk
Partyzantów 4 D

Alplast PHU Jacek Borsuk
Rynek 88

Karpacka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Punkt Obsługi Klienta w Hrubieszowie
Górna 31

Zakład Energetyki Cieplnej
Gródecka 40

Zamojska Korporacja Energetyczna S.A. Rejonowy Zakład Energetyczny
Kolejowa 41

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców
Partyzantów 9

Naprawa Maszyn do Szycia K. Hukowski
Łazienna 5

Prokuratura Rejonowa
mjr. Dobrzańskiego "Hubala" 7

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Warsztat Terapii Zajęciowej
Górna 17

Telefon Zaufania SPZOZ
Mickiewicza 2

Zakład Produkcji Rajstop i Skarpet
Kolejowa 1 a

Zakład Produkcji Rajstop M. Małecki
Unii Horodelskiej 42

Sąd Rejonowy
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Starostwo Powiatowe
mjr. Dobrzańskiego-Hubala 1

Marco s.c. Pizza
pl. Wolności 15

M M Sklep z Artykułami Biurowo-Papierniczymi M. Garaj
Targowa 6

Ardom Sklep z AGD i RTV M. Iłowiecki
Kolejowa 8

Kościół p.w. św. Stanisława Kostki
Staszica 6

Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Piłsudskiego 58

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
pl. Wolności 4

Foto-Video Art Artykuły Szkolne i Biurowe S. Kędziera
Mickiewicza 1a/2a

Dealer K. Krasnowski
Zamojska 34

Domex sp.j. FUH Sklep ze Sprzętem AGD R. Tomala i Spółka
Kolejowa 8

Inpro Hurtownia Opakowań B. Dziubiński
Ludna 5

Domet Sklep Elektryczny i AGD W. Lachiewicz
Mickiewicza 1d/8

Domet - Art. elektryczne, oświetleniowe i AGD
Sutki 28

Compakt - Sprzedaż i kompleksowe usługi hydraulicze
Zamojska 13

Vepecis Polska sp. z o.o. Autoryzowany Przedstawiciel Plus GSM
Partyzantów 1

Derkom sp.j. Oddział
pl. Wolności 4

Legato sp. z o.o.
Partyzantów 1 /24

Mex sp.j. Salon Telefonów Komórkowych Seweryn Łukasiewicz Jacek Szurlej
Mickiewicza 1 A/5

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o.
Krucza 20

Grądz Krzysztof Zakład Usługowo-Handlowy
Kolejowa 16

Mal-Stec Piotr Malinowski
Chmielna 10

Hydrostyl s.c.
Kolejowa 19

Metspaw -Wiśniewski Zbigniew
Zamojska 74 D

Pawelec Konrad Skład Drewna
Zamojska 115

Baby Fant sp.j.
3 Maja 6

Mangros PHU Sklepul. Partyzantów 1 c

Altex Adam Hładkiewicz
Partyzantów 16 a

Cichacki Mariusz Owoce
Kopernika 10

Jagra sp.j. Anna i Jarosław Kędziera
Kolejowa 6

Antaj Kredyty Anna Puławska
Targowa 17

Kwiatkowski Stanisław Praktyka Lekarska
Mickiewicza 1 c m. 7

Ekotak PHU Sabina Barczuk
Polna 1

Poradnia Kardiologiczna s.c. NIepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Urszula Zdunek-Zielińska Alicja Lachowska-Gałka
Zamojska 12

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Dwernickiego 92

Progress-Chem Hurtownia Środków Ochrony Roślin Krystyna Kuczyńska
Kolejowa 51

Kres-Pol sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Kolejowa 47 B

Gabinet Medycyny Ogólnej i Niekonwencjonalnej Zbigniew Buczek
Chmielna 9

Astro sp. z o.o. Sklep
Ludna 28

Gidzińska Marta Hurtownia
Kolejowa 18

Ecu sp. z o.o. Spółka Handlowo-Usługowa Księgarnia im. B. Leśmiana Filia
Ludna 28

Atm Consultor Marek Dąbrowski
Targowa 27

Gabinet Medycyny Ogólnej i Niekonwencjonalnej
Chmielna 9

Dachy Usługi Dekarskie Sławomir Przepiórka
Gródecka 56

Sklep Elektroniczny s.c. P. Szykuła i M. Łokaj
Mickiewicza 1d/3

Sklep Myśliwsko-Wędkarski A. Mielniczuk
Ludna 22 m. 1a

Sklep Wędkarsko-Zoologiczny Z. Ostański
Narutowicza 7

Autohandel-Usługa Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne J. i H. Zaprzała
Kolejowa 12a

Zakład Usług Kominiarskich J. Krząstek
3 Maja 21a

Zoologia FH Artykuły Sportowo-Wędkarskie
Górna 31/33

Fiat Salon Sprzedaży Samochodów
Zamojska 18a

Bazyl sp.j. Hurtownia Hydrauliczna Bartłomiej Temporowicz Tomasz Feliksiak
Kolejowa 16

Prokuratura Rejonowa
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Vega FHU
Ludna 32

Sidor Przemysław Sklep z Zabawkami
Narutowicza 31

Art-Dom Piotr Kicun
3 Maja 2

Bartyzel Magdalena Hurtownia Odzieży
Targowa 24

Imaginative Records Daniel Grad-Rudawski
Listopadowa 7/45

Ewa PHU Mirosław Bucior 101 Drobiazgów
pl. Wolności 3

Duszczenko Wioletta Firma Produkcyjna
Łąkowa 1

B Cz Autohandel B. Czupryńska
Kolejowa

Perkal Pasmanteria Wiesław Ciężki
Targowa 1 A

Perelmuter Marzanna Pediatra
Ludna 22 m. 27

Gabinet Weterynaryjny Andrzej Perehubka
Ceglana 56

Łaciński Jacek Notariusz
"Hubala" Dobrzańskiego 5

Biuro Szybkiej Interwencji sp.j. Z. Mroczek i Wspólnicy
Kolejowa 8

Polrena Przedsiębiorstwo Handlowe Renata Żamojtel
3 Maja 18 m. 13

Lenard - Pasmanteria
Rynek 30

Tygodnik Zamoyski Biuro Ogłoszeń i Reklamy
pl. Wolności 3

Tkaczuk Krzysztof Sklep Spożywczy
Dwernickiego 2

Orlen Gaz sp. z o.o. Rozlewnia
Piłsudskiego 133

Kol-Bed Edmund Brzycki
Unii Horodelskiej 13

Cytro Grzegorz Szeląg
Kolejowa 8

Drączkowski Usługowy Zakład Elektromechaniczny
Kolejowa 6 d

Talum PHU Tadeusz Pietrusiewicz
Konopnickiej 43

Linde Gaz Polska sp. z o.o. Punkt Sprzedaży
Krucza 20

Wimax Produkcja Zniczy
Kolejowa 16

Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Sąd Rejonowy II Wydział Karny
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Laskowska Zofia Gabinet Laryngologiczny
Jatkowa 10

Pałys Jerzy Firma Handlowa
Kolejowa 4

Sąd Rejonowy III Wydział Rodzinny i Nieletnich
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Sąd Rejonowy IV Wydział Grodzki
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Kowalczyk Ryszard Punkt Sprzedaży Piskląt
Kolejowa 12

Cegielnia Katarzyna Uszko
Żeromskiego 41 f

Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg Wieczystych
"Hubala" Dobrzańskiego 7

Omelczuk Marianna Kiosk
Mickiewicza 1 b

Legato sp. z o.o. Kantor Wymiany Walu Aga
Rynek 3 / w sklepie Drogeria

Szkoła Policealna w Zespole Szkół nr 4
Dwernickiego 10

Centrum Szkoleń Zawodowych mgr Ryszard Kapyś
3 Maja 10

Agromax Jerzy Sagadyn
Władysława Jagiełły 33

Kamiński Roman Firma Produkcyjna
Nowa 85

Rampers sp.j. Ryszard Ginalski Marta Zabłocka
Kolejowa 8

Kordyjak Jan Usługi w Zakresie Prasowania i Rachunkowo-Księgowe
Polna 19

Bor-Pan - Sklep z art. metalowymi
Kolejowa 19

Active Sports Sylwia Watras
Mickiewicza 1 D/9

Domet Hurtownia Artykułów Elektroinstalacyjnych
Kolejowa 51

Dekorex Import-Export
Żeromskiego 36

Elpie sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia Materiałów Elektrycznych
Polna 1

Invest-Mot sp. z o.o. Oddział w Organizacji
Kolejowa 18 d

Aga Sklep Spożywczy Alfreda Chmarzyńska
Grotthusów 1

Anna - Sklep spożywczo - przemysłowy
Targowa 4

Bajek Joanna Sklep Spożywczy
Mickiewicza 1 a

Bas K. Pawliczak A s.c. Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Matejki 29

Borsukiewicz Anna Hukowska Wiesława Sprzedaż Artykułów Spożywczo-Przemysłowych
Prusa 31

Galant Sklep Odzieżowy Jolanta Janicka
Łazienna 1

Danuśka - Sklep wielobranżowy
Nowa 31

Handlowo-Przemysłowa Spółdzielnia Inwalidów Sklep nr 1
Górna 31

Handlowo-Przemysłowa Spółdzielnia Inwalidów Sklep nr 8
Dwernickiego 92

Herda Adam i Elżbieta Sklep Spożywczy
Narutowicza 56 c

Wysocka Emilia Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Uchańska 2

Jastrząb Stanisława Sklep Spożywczy
Nowa 82

Pirogowicz Janina Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Targowa 24

Romaszko Jan Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Litewska 12

Stach Sklep
Wyzwolenia 5

Szczypek Wawrzyniec Sklep Spożywczy
Mickiewicza 9

Szwanc Kazimiera Sklep Spożywczy
Dwernickiego 90 /37

Soluch Andrzej - Sklep wielobranżowy
Rynek 51

Duch Kierowca Do Wynajęcia Piotr Kaczmarek
Piłsudskiego 62

Przedsiębiorstwo PKS
Nowa 14

Transbus Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przewozy Pasażerskie
Ludna 22 /24

Goraj Firma Transportowa Agnieszka Gorajek
Polna 20 m. 24

Kudelski Marcin Usługi Transportowe
Krawczyka 11

Nowacki Paweł Usługi Transportowe
Piłsudskiego 133

Senkowska Agnieszka Usługi Transportowe
Listopadowa 11 m. 6

Wawryszyn Zenon Usługi Transportowe
Piłsudskiego 84 m. 24

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o.
Grabowiecka 18 b

Publiczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Narutowicza 34

Zasadnicza Szkoła Zawodowa Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym
Narutowicza 34

Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół nr 1
Zamojska 18 a

Art-Dom sp.j.
Prosta 1

Meblostyl FHUP Salon Meblowy
Kolejowa 16

Mebland sp.j. Sklep Meblowy
Targowa 24

Rejonowa Kolumna Transportu Sanitarnego
Piłsudskiego 11

Trans-Gaz - Punkt wymiany gazu
Grotthusów 42

Ejot Hurtownia Łożysk i Pasów Klinowych J. Koper
Kolejowa 7

Export-Import Gospodarstwo Rolne J. Lipski
Grabowiecka 70

Delfin sp.j. PH A. Gajewska i K. Gruszka
Kolejowa 51

Handlowo-Przemysłowa Spółdzielnia Inwalidów
Targowa 5

Tablice i Piaskowanie Napisów ZU Z. Zygadło
Mickiewicza 1a/2

Słodkie Dzieciaki Sklep T. Prystupa
Wolności 32/3

Rejonowy Związek Spółek Wodnych
Żeromskiego 3a

Domet Hurtownia Artykułów Elektroinstalacyjnych, Oświetleniowych i AGD W. Lachiewicz
Podzamcze 15

Energoport sp. z o.o. Handel Surowcami Energetycznymi w Gliwicach
Grabowiecka 20

PHU M. Litwińczuk
Ludna 7

Sum sp.j. PPH P. Kurantowicz i E. Tarłowska
Ceglana 25

Alfa Centrum Edukacji Dorosłych - Studium Policealne
Żeromskiego 11

Wspólnota Mieszkaniowa
Listopadowa 5

Solidarność NSZZ Zarząd Regionu Środkowowschodniego
Partyzantów 9

Arkadia sp.j. Hurtownia z Artykułami Ogólnospożywczymi Olchowski
Kolejowa 16

Junior s.c. PW
Piłsudskiego 46

Młyn Gospodarczy D. Kańkowski
Zamojska 74

Przedsiębiorstwo Innowacji Technicznych Optronik - Oddział Terenowy
Leśmiana 17

Miar-Gaz Firma Usł. Transp --Gazowa
Żeromskiego 39e

Młyn Gospodarczy s.c. Usługi i Handel Kość-Borusiewicz
Polna 1

Łukasz Sklep z Odzieżą Dziecięcą T. Prystupa
Targowa 13

Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie - Wydział Spraw Obywatelskich, Obronnych i Zarządzania Kryzysowego
mjr. Dobrzańskiego-Hubala 1

Lefrant
Partyzantów 9

Odlewnia Żeliwa
Teptiuków 93

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o.o.
Grabowiecka 18b

HARS
Wolica 12

AGRO-UPOL sp. z o.o.
Nowa 100

Foto-Video - Zakład fotograficzny - Zdun A.
Partyzantów 9

Sławex - Centrum budownictwa
Kolejowa 16

Stal-Bud - Skład materiałów budowlanych
Żeromskiego 108

Szumiata Jacek - Producent materiałów budowlanych
Antoniówka 3

Werbit - Zakład budowy dróg
Tęczowa 7

Saluk M., Ulanicka D. Sklep wielobranżowy
Narutowicza 31

Magda - Sklep chemiczny
Ludna 6

Sklep spożywczo - przemysłowy Handlowo - Przemysłowej Spółdzielni Inwalidów
Górna 31

Cukiernia
Sutki 4b

Kwiatkowski Tadeusz - Dewocjonalia, obrazy
Prosta 15

Przezwajanie silników
Joselewicza 5

Monter - Serwis AGD
Mickiewicza 10

Kiecana Wioletta - Centrum techniki grzewczej
Kolejowa 8

Elektronika - Sklep elektroniczny
Staszica 14

Kontakt - PHU
Mickiewicza 1a

Farbacol-Nord sp. z o.o.
Kolejowa 8 / (przy Dekorator Market)

SKOK - Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa
pl. Wolności 4

Foto-Robex - Zakład fotograficzny
Ludna 20

Foto-Video Art
Partyzantów 4a

Chomicki Jan. Zakład fryzjerski
Partyzantów 9

Anna - Zakład fryzjerski - Komza A.
Targowa 35

Justyna - Zakład fryzjerski - Klimkowicz J.
Mickiewicza 1c

Lis Wioleta - Salon fryzjerski
Piłsudskiego 11

Venus - Studio fryzur i urody
Ludna 20

Zakład fryzjerski
Piłsudskiego 16

Zakład fryzjerski
Łazienna 5

Zakład fryzjerski
Ludna 20

Gala - Glazura Królewska - Sprzedaż
Kolejowa 8

Społem - Powszechna Spółdzielnia Spożywców
pl. Wolności 13

Complus - PHU. Szostakiewicz G.
Polna 13

Legato sp. z o.o. w Lublinie
3 Maja 23

Zakład instalatorstwa sanitarnego
Matejki 5

Vialex - Bełż P.
Mickiewicza 1c

Janiec Krystyna, Ryszard - Sklep jubilerski
Ludna 9

Janiec Ryszard - Zakład jubilerski
Partyzantów 9

Europejskie Centrum Edukacyjne
Partyzantów 16

Wyrób nagrobków
Ceglana 23

Pietrusiewicz Stefan - Zakład kamieniarski
Piłsudskiego 114

Ludwik - Kawiarnia
Mickiewicza 1b

Kalina - Kawiarnia
Mickiewicza 10

Pracownia czapek
pl. Wolności 4

Max. Autokomis - Filipowicz M., Czarnecki A.
Wyzwolenia 31

Grażyna - Sklep kosmetyczno - chemiczny
Mickiewicza 1c

Wdowiak Katarzyna - Salon kosmetyczny
Mickiewicza 1c

Ewa. Sklep kosmetyczny
Partyzantów 2a

Ewa. Sklep z kosmetykami
Sutki 24

Ewa. Sklep z kosmetykami
Prosta 4b

Trafika na Kozackim Rogu - Sklep kosmetyczny
pl. Wolności 14

Kulczyńska Jolanta - Pracownia krawiecka
Partyzantów 9

Czuwara Piotr - Kwiaciarnia
Mickiewicza 1d

Czuwara Teresa - Kwiaciarnia
Prosta 15

Kwiaciarnia
Ludna 10

Krokus - Kwiaciarnia
Rynek 9

Kwiatex - ZSP Zamość
3 Maja 1a

Sprzedaż kwiatów
Prosta 15

Stokrotka - Kwiaciarnia
Polna 9

Gałecki Roman - Gabinet lekarski
Mickiewicza 16

Agra - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Mickiewicza 1a

Sołtysiak Dorota - Kwiaciarnia
Dwernickiego 81

Biernat Jerzy, lek. med. Spec. ginekolog położnik
Kilińskiego 11

Eskulap - Poradnia laryngologiczna
3 Maja 17

Wołczko-Adamczuk Jolanta, lek. med. okulista - Gabinet
Mickiewicza 1a

Gałecki Stanisław, lek. med. rentgenolog - Gabinet RTG i USG
Piłsudskiego 26

Mackiewicz Jacek, lek. med. Specjalistyczna praktyka lekarska, gabinet usg
Mickiewicza 1a

Kędziera Anna, lek. med. Spec. medycyny rodzinnej
Mickiewicza 1c

Weremij Joanna, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska - Gabinet radiologiczny
Mickiewicza 1d

Cybulska Urszula, lek. stomatolog - Gabinet
Mickiewicza 1a

Cyganiewicz Marzanna - Gabinet stomatologiczny
Mickiewicza 1a

Cyganiewicz Tomasz - Gabinet stomatologiczny
Mickiewicza 1a

Kachniarz Anna, lek. stomatolog - Gabinet
Narutowicza 31

Kacaj Elżbieta, lek. stomatolog - Gabinet
Żeromskiego 108

Heban - Pawilon meblowy
Dworcowa 10

Magro - Sklep meblowy
Kolejowa 38

Metalowiec - Sklep z art. metalowymi
Łazienna 5

M & M. Sklep mięsny
Partyzantów 1

Wrębiak H., Witkowski M. Sklep Zakładów Przetwórstwa Mięsnego s.c.
pl. Wolności 5

Kurantowicz Stanisław - Masarnia i ubojnia
Ceglana 25

Szawurska Aneta - Nauczanie matematyki
Partyzantów 9

Pieczykolan Tadeusz - Nauka jazdy
Piłsudskiego 46

Big-But - Sklep obuwniczy
Sutki 14

Elbut - Sklep obuwniczy
pl. Wolności 38

Milenium - Sklep obuwniczy firmy CCC
Mickiewicza 1d

Sklep obuwniczy
Prosta 15

Puzio Elżbieta - Sklep obuwniczy
pl. Wolności 46

Tomasz - Sklep obuwniczy
Rynek 56

Supon - Przedsiębiorstwo handlowo - techniczne
Piłsudskiego 17

Kubuś - Art. dziecięce i zabawki
Narutowicza 48

Chrzanowski Edward - Sklep odzieżowy
pl. Wolności 36

El-Dar - Sklep odzieżowy
pl. Wolności 34

Ewa. Sklep kosmetyczny
pl. Wolności 3

Irena - Sklep odzieżowy - Wrzos I.
Rynek 48

Jankowski Tomasz - FHU. Odzież
Mickiewicza 1c

M i M s.c. Sklep z konfekcją i galanterią
Partyzantów 2d

No Problem by Sunset Suits - Sklep firmowy z odzieżą
Partyzantów 1l

Ola. Sklep odzieżowy
Partyzantów 1e

Olszewscy E.A. Sklep odzieżowy
Rynek 40

Sklep odzieżowy
Targowa 13

Sklep odzieżowy
Prosta 7

SNC sp.j.
Kolejowa 8

Victoria - Sklep odzieżowy
Targowa 11

Walentynka - Sklep z odzieżą męską
Mickiewicza 1a

Wójtowicz Regina - Sklep przemysłowy
Sutki 17

Wrangler - Sklep odzieżowy
pl. Wolności 38

Marta - Hurtownia odzieży
Łazienna 5

Art. przemysłowe i środki ochrony roślin
Żeromskiego 9a

Omega
Łazienna 1

Zając Jan. Przedsiębiorstwo handlu opałem
Dworcowa 23

Towarzystwo Węglowe sp. z o.o. FH. Skład węglowy
Dworcowa 20

Szewczuk Piotr - Okulary, soczewki i galanteria optyczna
Mickiewicza 1c

Szymanek Elżbieta - Zakład optyczny
Łazienna 5

Sklep owocowo - warzywny
Rynek 1

Sojusz Lewicy Demokratycznej - Rada powiatowa
pl. Wolności 13

Magda - Hurtownia
Piłsudskiego 46

Kańkowski Tomasz - Piekarnia
Zamojska 179

Koniec Andrzej, Marek, Władysław - Piekarnia
Kolejowa 8

Rolzbyt - Produkcja i sprzedaż pieczywa
Kolejowa 46

Margos s.c. Pizzeria
pl. Wolności 16

Pogotowie energetyczne
Kolejowa 41

Alom - Zakład pogrzebowy
Konopnickiej 91

Pogotowie gazowe
Krucza 20

Charon - Zakład pogrzebowy
Sokalska 5

Kalia - Zakład pogrzebowy
Polna 1

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Prusa 8

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
3 Maja 15

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Ceglana 58

Środowiskowy Dom Samopomoc
yPiłsudskiego 1

Miejska Służba Drogowa
Ciesielczuka 2

Zakład konserwacji melioracyjnej
Grotthusów 17

Zakład Melioracji i Budownictwa Wodnego
Dwernickiego 115

Delfin - Pralnia
Kolejowa 8

Pralnia
Łazienna 5

Kiosk Ruchu
Partyzantów 6

Omelczuk Marianna - Salon prasowy
Mickiewicza 1c

Bogucka Urszula - Pracownia protetyki stomatologicznej
Narutowicza 31

Giza Adam - Pracownia techniczno - dentystyczna
Ludna 22

Przesmycka Katarzyna - Prywatny gabinet psychologiczny
Mickiewicza 2

Pijalnia piwa
Nowa 35

Dorfin sp. z o.o. Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, badanie bilansów
Partyzantów 9

Focus - Agencja reklamowa - Rybak G.
Mickiewicza 1a

Fotocom
Narutowicza 3

Rolmasz - Przedsiębiorstwo handlowe
Kolejowa 16

Roltex sp. z o.o.
Dworcowa 4

Uszko Marian, rzeczoznawca
Piłsudskiego 63

Bacówka - Wyroby rękodzieła ludowego
Ludna 5

Auto-Części - Skup i sprzedaż części samochodowych
Polna 2d

Bucior Ewa. Sklep z art. motoryzacyjnymi
Zamojska 117

Moto-Części - Sklep motoryzacyjny
Mickiewicza 1b

Majewska Katarzyna - Sklep motoryzacyjny
Krucza 10

Natyna Krzysztof - Sklep motoryzacyjno - przemysłowy
Kolejowa 49

Wist - Sklep motoryzacyjny
Kolejowa 23

Zakład blacharsko - lakierniczy
Chmielna 16

Sulikowski Ryszard - Elektromechanika pojazdowa
Kolejowa 41a

Kosel Zbigniew - Pomoc drogowa
Polna 1a

Autohandel-Usługa - Salon i serwis samochodów Fiat, serwis Daewoo
Kolejowa 12a

Ewa. Warsztat samochodowy
Zamojska 117

Jaxpol - FHU. Zarzecki J.
Zamojska 175

Borsukiewicz Anna, Hukowska Wiesława - Handel art. spożywczo - przemysłowymi
Kolejowa 23

Czerwonka Irena - Sklep spożywczo - przemysłowy
Zamojska 119

Gnieciak D. Sklep wielobranżowy
Sutki 32

Zosia - Salon fryzjerski
Mickiewicza 1b

Adamus Janusz, lek. wet. Lecznica dla zwierząt
Dwernickiego 59a

 
layout by www.hq-templates.com Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates
Use of this site signifies your agreement to our
terms.
  Historia   Ciekawostki   Władze   Firmy   Biuletyn TRH
  Istotne Trści   Galeria   Zabytki   Internet o...   997/998/999
  Stanisław Staszic   Bolesław Prus   Poeci o...   Wspólne losy   Bóg, Honor, Ojczyzna
  STAROSTWO POWIATOWE   HRUBIESZÓW MIASTO   TRH   URZĄD GMINY   WIKIPEDIA O...